MU: Horní Kruty – FK Libodřice „B“

Zápas se odehrával v opravdu velkém vedru a tomu odpovídalo i tempo a styl hry. Hned v 1. minutě vyslal Hrstka střelu z vápna doprostřed branky, kterou golman hostů trestuhodně podcenil a my dali hodně rychlý gól. Vedení ale netrvalo dlouho, v 8.minutě srovnal na 1:1 po křídelní akci  hlavou Vlček. Poté to bylo nahoru, dolů…žádná velká kopaná, sem tam nějaká akce z obou stran a až na pár střeleckých pokusů Hrstky nic…A tak se šlo do kabin za smírného stavu.

 

Druhý poločas jsme znovu chytli, ve 48.minutě se dostal Hrstka ve vápně ke střele, kterou brankář domácích jen vyrazil a dobíhající Richard Zelený uklízel na 2:1 pro Libodřice. Další průběh si myslím, byl v naší režii. Hodně do hry se dostával Šafránek ze středu zálohy a Hrstka na hrotu. Měli šance, ale bohužel je pálili jako nás ostatní slunce do hlavy. Domácí měli také pár šancí, končili ale většinou mimo a nebo na našem Milanovi Kolářovi. Když už jsme věřili, že si odvezeme 3 body, přišla tvrdá rána, v 84. minutě domácí rozehráli roh na krátko, odcentrovali na zadní tyč a osamocený Martin Břečka se hlavou nemílil…2:2…do konce utkání se už nic nezměnilo a tak se přešlo na penalty, kdy jsme myslím suveréně po soupeřově nemohoucnosti vyhráli 3:1 a tak si vezeme z Horní Kruty alespoň 2 vypocené body i když jsme měli určitě na víc.

Vojta Hájek

28/174/75 Kuchař, mám rád Míšu Škopkovou😀 a fotbal

Napsat komentář