MU: FC Velim „B“ – FK Libodřice „A“

Utkání 26. kola ve Velimi dopadlo pro nás hrůzostrašně a odvážíme si ostudný debalk 9:0.

Boj o 4., potažmo třetí příčku jsme nezvládli. Už před zápasem bylo vidět, že přijel namistrovaný soupeř z Libodřic. Když jsme zjistily, že nejsme mistři světa byla 18. minuta a prohrávali 4:0. Poté hosté zvolnily a my se alespoň na okamžiky dostávali do hry. Poločas bohužel skončil 5:0 a bylo nám jasné, že je po zápase.

Přesto jsme chtěli se zápasem něco udělat a pokusit se vyhrát druhý poločas a zakončit tuto blamáž se ctí. Ani to se však nepovedlo. Už v 50. minutě nás srazila na kolena, nebo spíše na kotníky, branka na 6:0. Po této brance následovala zhruba půlhodina ve které jsme byli Velimi důstojným soupeřem a vytvořily si několik šancí a konečně zaměstnali gólmana Svobodu. Místo toho aby jsme nějakou branku v závěru vstřelily, tak jsme inkasovali. Od 81. do 88. minuty se Velim trefila ještě třikrát a hrozil dvouciferný výsledek. To se naštěstí nestalo ale i tak si odvážíme debakl 9:0.

Končíme tak na 5. místě tabulky OP se ziskem 50 – ti bodů a druhým nejlepším útokem sezóny s 82 vstřelenými brankami.

Napsat komentář