MU: Rostoklaty „B“ – Libodřice „B“

K poslednímu utkání zajíždělo naše ,,B“ mužstvo na hřiště do Rostoklat. A jelo tam s jasným cílem zvítězit a vyšplhnout se na 4.místo IV.třídy skupiny ,,C“ .

před zápasem musel Kruliš řešit sestavu z pracovních důvodů se nedostavil brankář Miloš Kolář,útočníci Martin Hovorka a Richard Zelený a zraněný kapitán Milan Kruliš.Ten utkání sledoval z lavičky. Naopak se do sestavy po delší pauze vrací Lanc. Úvodní minuty nastínily kdo bude na hřišti pánem. Marek Hovorka vyslal krásným pasem do strany Adámka,který krásnou kličkou vymíchal obránce domacích a poslal centr do vápna. Na centr si naběhl Hájek a z malého vápna hlavou nedal brankáři šanci 0:1 pro hosty. Poté se hra vyvíjela pouze po vápno domácích kdy se postupně snažili zakončit z dálky Hovorka,Medlen,Pánek ale vždy neúspěšně.ve 25 minutě nastala kuriózní situace. Pánek centruje Medlen dává branku hlavou a rozhodčí píská a ukazuje rukou na půlku. Ale kupodivu všech za 10 vteřin mění rozhodnutí běží k hostujícímu Lancovi a uděluje mu ČK a branku ruší. Sám Lanc po utkání řekl ,,Nevím za co mi rozhodčí udělil ČK byl jsem v tom nevinně“ Do konce poločasu už se nic výraznějšího nestalo a šlo se do kabin za stavu 0:1 .

V poločase udělal Kruliš jednu změnu ze hřiště stáhl dobře hrajícího Adámka P. kterého nahradil Skočdopole. Druhý poločas se vyvíjel jako ten první. Hosté hodně na míči a postupnými kombinacemi dobývají domácího brankáře. po narážečce Medlena s Hovorkou zakončuje Medlen ale opět nepřesně. Tlak hostí vyústil k zahrávaní mnoha standardních situací. K jedné se postavil postavil Skočdopole a z 25.metrů propálil a zvýšil stav na 2:0 pro hosty.Poté nevyužil pokutový kop hostující Pánek.Který byl následně vystřídán.Na hřiště se tak dostal Baško a byl při chuti. Hned po jeho akci kdy přihrával patičkou se dostal do zakončení Hájek branka ale nepadla.Poté nastala opět chvilka pana Rozdodčího. Domácí obránce stáhl Hájka za dres a rozhodčí píská faul.Libodřičtí diváci řvou ,,Vyhod hooooo“ a kupodivu rozhodčí tahá červenou kartu a tedy i domácí hráč jde předčasně do sprch. Domácí se z toho oklepali a vstřelili kontaktní branku. A toužili po bodu . V poslední minutě k tomu neměli daleko. po centru ze strany domácí hráč hlavičkoval z malého vápna ale proti byl hostující brankář Dittrich a vytáhl zákrok kterým udržel pro Libodřice 3.body a zároveň vytoužené 4 místo.

Sestava:Dittrich-Adámek(46.Skočdopole) Lanc.Pěkný,Mlázovský-Adámek R. Medlen,Hovorka,Matějka-Hájek,Pánek(70.Baško)

Ohlasy Kruliše: Do Rostoklat jsme odjeli s jasným cílem,kterého jsme dosáhli. A to i díky brankářské trojky Dittricha,který nás v posledních minutách zachránil. Jinak bych chtěl za utkání poděkovat všem hráčům.Vytvořili si mnoho šancí jen nám to tam nepadalo. Všem kteří naskočili letos za ,,B“ patří velký dík za celou sezonu.

Napsat komentář