PU: Týnec nad Labem – FK Libodřice

Druhé přípravné utkání na umělé trávě v Kutné Hoře proti týmu Týnec nad Labem jsme hrubě nezvládli.

K utkání nás bylo připraveno z různých důvodů přesně 11 a to musel nastoupit i trenér Lukáš Lanc. V improvizované sestavě jsme se soupeřem drželi krok ještě v prvním poločase kdy soupeř trestal naše chyby a my nebyly schopni vstřelit branku s našich několika šanci. Poločas tak skončil výsledkem 0:2 pro soupeře. Po přestávce se nám podařilo snížit na 1:2 a vypadalo to že se nadechneme k obratu, ale soupeř víceméně hned po rozehrávce vstřelil branku a tím jsme se úplně rozsypali. Fotbal už za moc nestál a bylo jen otázkou kolik utkání skončí. Nakonec nás Týnec porazil 7:3. Musíme utkání brát jako ponaučení do další práce a k zápasům přistupovat daleko zodpovědněji.

Góly: 2x Dittrich,  1x Sova

Sestava: Skočdopole, Hájek, Lanc, Baško, Němec, Košík, Dittrich, Hovorka, Pohanka, Pánek, Sova Střídal: Kruliš

Napsat komentář