MU: FK Libodřice „B“ – Vrbová Lhota

V neděli 25. srpna nastoupilo k prvnímu soutěžnímu utkání také naše ,,B“ mužstvo, které přivítalo borce z Vrbové Lhoty

První zápas béčka a hned na ostro. Výjimkou jsou R.Medlen, P.Adámek,R.Adámek a M.Kruliš Ti totiž absolvovali přípravu s Ačkem jinak ostatní Libodřičtí borci šli do utkání bez tréninku. Už od prvních minut ale byla vidět chuť k fotbalu. O bojovnost a zápal do hry nebylo nouze. hned v první šanci se objevil domácí útočník Pohanka, Který po únikové přihrávce Kruliše běžel z úhlu sám na brankáře ale prozatím se netrefil. Hosté se snažili zareagovat protiútokem, jenže střela hostujícího hráče skončila v rukavicích domácího brankáře. V 9 minutě přišel první gólový moment když R.Adámek vhazoval míč na Pohanku, který si poradil s dvěma obránci a levačkou zavěsil za háčka na zadní tyč. Nutno podoktnout, že to byl od domácího útočníka pěkný fotbalový moment. Poté se hra přelévala od vápna k vápnu bez vyložených šancí, protože na obou stranách chyběla finální přihrávka. Za zmínku stojí průniková přihrávka přes půl hřiště od Medlena na R.Adámka který ale bohužel akci nedokončil a ztroskotal na posledním obránci. Do poločasu se už nic významného nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu vyběhli domácí s dvěma změnami. Hřiště opustil P.Adámek a R.Medlen. A na hřiště se dostali Skočdopole a Dittrich. Hned v úvodu druhého poločasu měli domácí šanci. Pohanka zatáhl míč po lajně, vrátil pod sebe na vápno Dittrichovi, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a hostující brankář ji v klidu lapil do rukavic. Hned na to po narážečce Kruliše s Adámkem zakončoval druhý jmenovaný ale nepřesně. Poté už přišla v 56 minutě gólová situace. Domácí Kruliš naservíroval přesný a milimetrový centr od rohového praporku na Skočdopoleho, který hlavou zavěsil 2:0. Hosté z první vážnější situace ve druhé půli zápasu zdramatizovali. Když po rohovém kopu, který nebyl dostatečně odvrácen a ani hostující hráč na vápně dostatečně bráněn měl možnost zakončit a vsítil branku na 2:1. O 6 minut později vyslal krásnou přihrávku Noll na Pohanku, který se tváří v tvář proti brankáři nemýlil 3:1. Hosté se snažili se zápasem ještě něco udělat, ale ztroskotali na obraně domácích anebo je vychytal domácí Kolář. A tak se ozvali opět domácí, na centr ze strany si naběhl Dittrich a k údivu všech i střelce balon skončil v síti. Nutno podoktnout že po střele z malého vápna chvilku trvalo, než se míč došoural do branky. Ale i takové branky platí a v 79 minutě svítil na tabuli stav 4:1. V 82 minutě na konečných 5:1 upravil Pohanka. Ten si připsal do deníčku z dnešního utkání hattrick. Do konce utkání kromě nastřeleného břevna opět od Pohanky nic neudálo. A tak domácím fandům udělali radost i borci ,,B“ a připsali si zasloužené 3. body.

 

Ohlasy hrajícího trenéra Kruliše: S prvním soutěžním utkáním jsem velice spokojen. Hlavně druhá půle kdy jsme soupeře dorazili. Jsem rád, že jsme utkání zvládli s jasnou převahou a s výrazným skóre. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za nasazení, bojovnost a předvedeným výkonem. V neposlední řadě děkuji i domácímu publiku za podporu.

 

Napsat komentář