tuklaty-preview

V sobotu 31.7.2019 od 17:00 vyrazíme k druhému kolu OP do Tuklat. Tuklaty na úvod přeboru „uhráli nadějný výsledek a s týmem Nučic prohráli nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Na úvod mají Tuklaty velmi těžký los. Po úvodu tedy budou sbírat body spíše sporadicky. Utkají se například s Velimí, Žíželicemi a například Kouřimí.

Loni jsme s Tuklaty odehráli obě utkání vítězně. Venku jsme protrhli střeleckou smůlu až v závěru a vyhráli jsme 3:0. Zápas doma jsme jasně opanovali a vyhráli 5:1. Soupeř měl i jako jiné roky, sestupové starosti. Svědčí tomu i střelecká aktivita, když nejlepší střelec měl pouhé 4 branky. Ovšem nejtrestanější hráč byl Bílý s 11 Žk. Tým dostal 3 karty červené. To, že se Tuklaty pohybují hlavně ve spodních částech nasvědčují i umístění kdy obsadily 11. a 12. příčku po postupu z III. třídy. Jediný kdo drží Tuklaty svými vynikajícími výkony nad vodou je brankář Pazdera. S 2407 minutami byl nejvytíženějším v uplynulém ročníku OP.

Bilanci s týmem s Tuklat máme kladnou.  Ze 4 zápasů jsme 3x zvítězily a jen jednou jsme odešli poraženi při skóre 12:7. I s „B“ mužstvem 5-2-1 20:11 z našeho pohledu.

Rozhodčí pro toto utkání je Vilém Lowe.

O víkendu a to v neděli 1.9.2019 od 17:00 sehraje utkání i náš „B“ tým. Ten si to pojede rozdat do Velkých Chválovic. Sudí pro toto utkání bude Roman Pikner.

Prosíme o maximální podporu všech fanoušků a maximální účast na obou zápasech!!!