Preview Ratboř

Ke 4. kolu OP odcestujeme k nováčkovi soutěže do Ratboře. Na hřišti Slavoje budeme bojovat o první podzimní venkovní body.

Slavoj Ratboř není tak úplný nováčkem soutěže, ale spíše stálicí a nováčkem je pouze v této sezóně. Po Postupu v roce 2000 borci střídali skoro pravidelně krajskou I.B třídu a OP a to až do roku 2017, kdy sestoupily do III. třídy. Tam hráli dvě sezóny a letos se vrátily do OP z 2. místa „trojky“. Za postupem je táhli střelci Michal Kesner se třinácti brankami a jeho jmenovec Kopecký, který nastřílel branek osm.  Letos se Ratboř po třech kolech krčí na 13. místě tabulky s nulovým bodovým ziskem a skórem 3:9. O branky se opět dělí Michalové Kopecký (2) s Kesnerem (1).

S Ratboří máme velmi zápornou bilanci a z 6 utkání jsme Ratboř porazily jen jednou, jednou zápas skončil plichtou a 4x se radovali Ratbořští. To vše při skóre 7:20 s našeho pohledu. a tak i z těchto důvodů se budeme snažit bilanci trochu napravit. I když se budeme muset obejít bez dvou hráčů. Sova i Němec jsou v karetním trestu a do zápasu nezasáhnou.

Zápas bude řídit Zdeněk Veselý.

Zápas se odehraje v Sobotu 14.9.2019 a pozor už od 16:30 a proto přijďte v čas a podpořte nás v co největším počtu!!

Své utkání čeká také „B“ tým, který nastoupí v NE 15.9.2019 taktéž od 16:30. Zápas béčka bud řídit Vyhnal Karel.

Prosím o maximální podporu i našeho „B“ týmu, který se zatím nachází na druhém místě IV. třídy!!