Preview Jesřabí Lhota

Ve 3. kole kolínského OP přivítáme mančaft Jestřábí Lhoty. S naším tradičním rivalem se utkáme v sobotu 7.9.2019 od 17:00 na domácí půdě v Libodřicích.

Borci z Jestřábky mají s úvodních dvou kol 3 body. Nejprve vyhráli v divokém utkání 3:6 na půdě Dobrého pole, týden na to všem padli doma s Nučicemi, kdy zápas začali neproměněnou penaltou a následně z penalty inkasovali. V závěrečném tlaku se na branku už nezmohli. Oproti loňské sezóně mají v popředí tabulky střelců také svého muže. Tomáš Kubíček (2000) vstřelil už tři branky ve dvou zápasech, respektive hattrick proti DP. Doufáme, že svojí statistiku po 3. kole nerozšíří.

V loňské sezóně JL skončili na 6. místě tabulky o 5 bodů za námi. Ve venkovní tabulce ovšem přeskočili i Nučice a získali úctihodných 21 bodů. Jejich nejlepší střelec nastřílel 12 branek a byl to Ondřej  Martinek, který odešel před aktuálním ročníkem do Žíželic. JL disponují i skvělou obranou v čele se stoperem Kličkou, který má Libodřickou minulost a přijede tak do prostředí , kde to velmi dobře zná.  V loňské sezóně nastřílel 7 branek a obrana udržela 7x čisté konto. Nejtrestanějším hráčem byl Ondřej Pavelka. Odehrál 7 utkání ve kterých vstřelil jednu branku a dostal 5 Žk. Tým dostal jedinou Čk.

JL patří k týmům, které mají bohaté zkušenosti s krajskými soutěžemi. naposledy I.B třídu hráli v sezóně 17-18. Vzhledem k tomu, že odehráli i spoustu ročníků OP, máme i zajímavou bilanci. S JL jsme se utkali 14x. Ze 14 utkání jsme 3 dokázali zvítězit, dva zápasy skočili plichtou a 9 zvítězil soupeř. Ze všech utkání jsme dokázali vstřelit jen 11 branek a soupeř 26.

Utkání bude řídit Jan Šafránek.

K utkání nastoupí i „B“ tým . V neděli 8.9.2019 přivítá tým Nučic „B“. Zápas se odehraje také od 17:00. Sudí pro toto utkání bude Petr Líbal.