preview DP

Pomalu se přehoupneme do druhé poloviny podzimní části sezóny a v rámci 7. kola OP přivítáme tým Dobrého Pole. Zápas odehrajeme na domácí půdě v sobotu 5.10.2019 od 16:00.

Celkově zápasy s DP bývají velmi vyhrocené a pro fanouška zajímavé. Letos se Dobráč pohybuje nad pásmem sestsupu a to na 12. místě. Jenže jak je zvykem tak OP i letos je velmi vyrovnaný a po následujícím kole se na tomto místě můžeme pohybovat i my pokud bychom zápas nezvládli. DP zatím odehráli jen jedno venkovní utkání a to vítězné v Ratboři. Jinak vše doma. Mají zatím 6 bodů a 6 nejlepší útok soutěže. Zároveň je třeba podotknout, že mají i druhou nejhorší obranu v soutěži. Jejich útok jednoznačně táhne i nejlepší střelec okresu Marcel Potůček. Potok dal 9 branaek ze 6 zápasů a o jeho kvalitě není pochyb. Zbytek gólů dali Jícha, Páral a Špička, shodně po jedné brance. Potůček má ale také 3Žk a i tady se řadí do popředí v tomto kritériu.

Bilanci máme s DP velmi vyrovnanou a to 2-1-1-2. Každý si stráží domácí území a doma neprohrává. Jen vždy penaltový rozstřel se přikloní na hostující tým. Celkové skóre při všech 6 duelech je 18:7 pro nás ale jedním slovem nutno podotknout, že poslední vzájemné utkání skončil 14:0 v náš prospěch, kdy soupeř přijel značně oslaben. Jinak předposlední utkání doma, které bylo přesně před dvěma lety jsme prohráli na penalty když zápas skončil 1:1 a penaltový rozstřel 8:9 pro hosty. I v tomto zápase padla Čk jako při venkovním duelu kdy se červenal Košík.

Bohužel do zápasu nemůže nastoupit kapitán Dittrich, který dostal stop na 5 utkání a někteří hráči bojují s nachlazením.

Zápas bude řídit sudí Zbyněk Trumpus.

Zápasy to bývají napínavé a tak si ho nenechte ujít a prosíme plnou podporu v hledišti!!

Svůj zápas odehraje i „B“ tým, který v neděli 6.10.2019 také od 16:00 přivítá Úsvit Kořenice. „B“ tým bojuje o „bednu“ taky tady prosíme o maximální podporu týmu!!!

Sudí pro zápas „B“ týmu bude řídit Jiří Dvořák.