Preview Červené Pečky – Pašinka

K zápasu 6. kola kolínského okresního přeboru zajedeme do Červených Peček. Tým se spojil s týmem Pašinka před dvěma lety a vybojovali tak návrat do OP.

ČP zatím hájí 4. pozici se ziskem 9. bodů, když porazily Bečváry, DP a nováčka z Ratboře. Loni vyhráli III. třídu před Ratboří a zasloužili si tak postup o soutěž víš. S tímto spojeným týmem jsme se doposud neutkali stejně tak s týmem Pašinky (nepočítáno „B“ tým). Se samotnými ČP už však ano. V předloňské sezóně, kdy tým padal se soutěže, jsme odehráli dvě utkání. Ve venkovním prostředí jsme prohráli 2:1 a v domácím prostředí jsme zvítězili na penalty. V té sezóně ČP získali 9 bodů a 4 z toho s námi.

Jinak tým Červených Peček je tým vzestupů a pádů. Do roku 97 hráli krajský přebor. Poté však přišel rok 2001 a pád a to až do třetí třídy. V roce 2008 přišel opět zase vzestup a to až do I.A třídy. Z A třídy přišel opět pád zpět do II třídy mezi léty 2016-2018.

O vzruch v týmu se starají dva hráči. Letos Matěj Bilý 3z a 3 góly a Jaroslav Svoboda, který má dvě branky, ale 3 Žk.  V minulé sezóně je táhl právě Svoboda. Z 26 utkání vstřelil 29. branek a přidal 6 žk.

Utkání bude řídit Petr Poklop.

Zápas se odehraje v SO 28.9.2019 od 16:00 na hřišti v Červených Pečkách. Prosím o plnou podporu našeho týmu!!!

Ve stejný den ovšem nastoupí i náš „B“ tým. „B“ tým čeká zajímavý soupeř a veliký rival z Lošan. Zápas se odehraje už od 14:00 a i tady prosíme o maximální podporu!! Utkání bude řídit legenda Miroslav Kratochvíl.